Potrzebujesz bezpłatnie ładny, firmowy, top graficzny ? Zadzwoń +48 696 701 121

Potrzebujesz bezpłatnie ładny, firmowy, top graficzny ? Zadzwoń +48 696 701 121
» dla przedsiębiorców 
- rabaty
- godziny otwarcia
- cennik
- aktualności
- ważne linki

 
O nas

 

 

 

Nasza misja

     Biuro Rachunkowe SOLAR pragnie być partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw, który rozumie ich potrzeby i wspiera w rozwoju, zapewniając bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej poprzez świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie usług finansowo – księgowych. Staramy się świadczyć usługi wysokiej jakości przy zachowaniu akceptowalnego poziomu cen, pomaga nam w tym zdobyte doświadczenie, korzystanie z najnowszych technologii, ciągły rozwój poprzez zdobywanie nowej wiedzy oraz reagowanie na potrzeby naszych klientów. Te cechy maja wyróżniać nas na tle konkurencji.

Samodzielnie prowadź działalność gospodarczą  !!!

Rozkręcaj swój biznes !

Rób to co ważne !

Zarabiaj pieniądze !

 MY MOŻEMY CI POMÓC W KSIĘGOWOŚCI !!

Biuro Rachunkowe " SOLAR " jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości firm z kapitałem polskim jak i zagranicznym. W ramach naszych usług oferujemy usługi księgowe w zakresie prowadzenia Ksiąg Rachunkowych, Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów oraz prowadzenia rozliczeń kadrowo-płacowych.

Oferujemy usługi z zakresu rachunkowości zarządczej przygotowując dla klientów raporty o różnych stopniach złożoności . Podmiotom zagranicznym zainteresowanym uruchomieniem działalności w Polsce oferujemy usługi w zakresie doradztwa gospodarczego oraz księgowego. W celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi stale współpracujemy z wyspecjalizowanymi doradcami podatkowymi oraz prawnikami prawa gospodarczego i prawa pracy.

Świadcząc usługi księgowe stawiamy na rzetelność i indywidualne podejście do Klienta. Wdrażamy odpowiednie procedury i rozwiązania biorąc pod uwagę specyfikę działalności i potrzeby każdego Klienta. Księgowość jest prowadzona przez nas zgodnie z najwyższymi standardami przez osoby będącymi fachowcami w odpowiedniej dziedzinie działalności firmy.

Prowadzimy księgi rachunkowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, przygotowujemy i aktualizujemy Politykę Rachunkowości, przygotowujemy miesięczne rozliczenia oraz deklaracje podatkowe, prowadzimy ewidencje na potrzeby podatku VAT, ewidencję środków trwałych i wartości niematerialnych. Sporządzamy roczne sprawozdanie finansowe, przygotowujemy informację dodatkową, uzgadaniamy salda zobowiązań i należności. .

W ramach bieżącej współpracy sporządamy okresowe sprawozdania statystyczne zgodnie z wymogami Głównego Urzędu Statystycznego oraz Narodowego Banku Polskiego Dla wymagających klientów, prócz powyższych raportów, przygotowujemy okresowe raporty menedżerskie, według formy i wzoru wymaganego przez kierownictwo lub właścicieli firm. Prowadzimy Podatkowe Księgi Przychodów i Rozchodów zgodnie z obowiązującymi przepisami, przygotowujemy miesięczne rozliczenia oraz deklaracje podatkowe, prowadzimy ewidencje na potrzeby podatku VAT, ewidencję środków trwałych i wartości niematerialnych. Co miesiąc przygotowujemy dla klientów podstawowe raporty w celu przekazania głównych informacji finansowych dotyczących ich firmy. W ramach usługi płacowej wykonujemy : kalkulacje miesięcznych wynagrodzeń pracowników, osób wykonujących prace zlecone i o dzieło oraz osób otrzymujących wynagrodzenia z pozostałych tytułów; sporządzanie okresowych list płac; wypełnianie obowiązków pracodawcy w zakresie rejestracji, aktualizacji danych pracowników oraz przesyłania w formie elektronicznej deklaracji ubezpieczeniowych do ZUS; przygotowywanie rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników i zleceniobiorców.

Usługi kadrowe to : prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami; przygotowywanie zgłoszeń aktualizacyjnych w przypadku zmiany danych osobowych lub statusu ubezpieczonego; przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu pracowników; przygotowywanie świadectw pracylicznik odwiedzin - 26413284        Biuro Rachunkowe SOLAR | mapa strony | © 2005-2010
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS